+ 48 48 380 16 60 info@ivm.pl

Ponad 10 lat doświadczenia w dziedzinie wizji maszynowej

Od ponad 10 lat tworzymy innowacyjne rozwiązania w zakresie analizy obrazu. Tworzymy nowoczesne sortowniki optyczne i autorskie systemy wizyjne dla wszystkich gałęzi przemysłu.

Gwarantujemy:

Perfekcyjną dokładność

Dbałość o szczegóły i chęć sprostania wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów zapewniła Nam uznanie wśród firm z różnych gałęzi przemysłu.

f

Elastyczność i wyjadność

Nasz system jest skalowalny. Dla mniej wymagających zastosowań można korzystać z rozwiązań o mniejszej wydajności, co z kolei prowadzi do redukcji kosztów.

Historia Firmy

W maju 2018 roku, Konrad Grzeszczyk – współwłaściciel firmy Sorter, podjął decyzję o dalszym rozwoju swojej koncepcji w ramach nowej spółki nastawionej na rozwój innowacyjnych systemów wizyjnych. Podjęcie tej decyzji umocniła chęć dalszego rozwoju pracowników laboratorium, którzy obecnie stanowią zespół IVM.

Firma nieustannie się rozwija, pozyskując nowe rynki dla swojej działalności. Obecnie współpracuje z czołowymi polskimi i zagranicznymi producentami z wielu gałęzi gospodarczych.

Zespół IVM prowadzi badania, m.in. w dziedzinie sortowania odpadów stałych oraz w zakresie rozpoznawania plastiku o takim samym zabarwieniu i innym składzie chemicznym, metodami hiperspektrometrii.

Członkowie zespołu są współautorami wielu patentów, wynalazków oraz wzorów użytkowych. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów z zakresu wykorzystywania zaawansowanych technologii wizyjnych z zastosowaniem analizy spektralnej i hiperspektralnej. Beneficjentami projektów były instytucje zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Realizowane badania kończyły się budową i wdrożeniem systemów wykorzystywanych w przemyśle.

Obecnie IVM z sukcesem tworzy systemy wizyjne do analizy jakości między innymi: opakowań, płytek ceramicznych, paneli fotowoltaicznych oraz sortowniki optyczne i systemy wizyjne do analizy jakości: szkła, tworzywa sztucznego, produktów sypkich, palet z drewna, owoców i warzyw oraz papierosów.

Dbałość o szczegóły i chęć sprostania wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów sprawiły, że firma prowadzona przez Konrada Grzeszczyka została wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami, między innymi:

2011 r.  – Mała Firma Roku i Produkt Roku przyznawane przez Izbę Przemysłowo‑Handlową Ziemi Radomskiej,
2012 r. – Mazowiecka Firma Roku,
2012 r. – Przedsiębiorstwo Roku Fair Play,
2012 r. – Ernst&Young Przedsiębiorca Roku,
2013 r. i 2014 r. – Przedsiębiorstwo Roku Fair Play,
2017 r. – Acanthus Aurelius na targach GLASS.

 

 

Innowacja i perfekcja

9

Nowoczesne maszyny

Obecnie tworzymy sortowniki optyczne do szkła, tworzywa sztucznego, produktów sypkich, palet z drewna, owoców i warzyw oraz papierosów. Jesteśmy otwarci na nowe obszary współpracy.
9

Autorskie systemy wizyjne

Autorskie algorytmy systemu Visort pozwalają na badanie produktów w czasie rzeczywistym. Zastosowane podejście umożliwia bardzo wydajną analizę.
9

Adaptacja

Nasz system jest elastyczny, swobodnie można go dostosowywać do indywidualnych wymogów, gdyż jest w stanie podołać nawet najtrudniejszym i najbardziej wymagającym zadaniom. Z powodzeniem potrafi zwiększyć wydajność już posiadanych rozwiązań maszynowych.

Lat doświadczenia

zrealizowanych projektów

Patentów i wynalazków

wzorów użytkowych i znaków towarowych

“IVM powstała w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na nowoczesne systemy wizyjne, wykorzystujące najnowsze osiągnięcia technologii i nauki w dziedzinie analizy obrazu. Naszą misją jest wspieranie produkcji wszystkich gałęzi przemysłu”.
konrad grzeszczyk – prezes firmy ivm

Zacznijmy współpracę

Porozmawiajmy o Twojej Firmie!  O optymalizacji procesów produkcji, redukcji kosztów i wzroście wydajności. Porozmawiajmy o innowacjach i najnowszych osiągnięciach nauki w dziedzinie analizy obrazu.

IVM Sp. z o.o.

ul. Warszawska 202A | 26-600 Radom
NIP: 7010831226 | REGON: 380617246

+48 48 380 16 60

 Pon.-Pt. 8.00-15.00

Oferta, zamówienia, informacje:

 info@ivm.pl