+ 48 48 380 16 60 info@ivm.pl

IVM od ponad 10 lat tworzy innowacyjne rozwiązania w zakresie analizy obrazu, dostarczając nowoczesne sortowniki optyczne i autorskie systemy wizyjne dla wszystkich gałęzi przemysłu. Firma nieustannie się rozwija, pozyskując nowe rynki dla swojej działalności. Obecnie współpracuje z czołowymi polskimi i zagranicznymi producentami z wielu gałęzi gospodarczych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów z zakresu wykorzystywania zaawansowanych technologii wizyjnych z zastosowaniem analizy spektralnej i hiperspektralnej.

Beneficjentami projektów były instytucje zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Realizowane badania kończyły się budową i wdrożeniem systemów wykorzystywanych w przemyśle.

Firma IVM powstała w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na nowoczesne systemy wizyjne, wykorzystujące najnowsze osiągnięcia technologii i nauki w dziedzinie analizy obrazu. Naszą misją jest wspieranie produkcji wszystkich gałęzi przemysłu.

Nasze unikalne rozwiązania pozwalają zwiększyć wydajność, zredukować koszty oraz zapewnić stałą wysoką jakość. System może zostać dostosowany do każdej linii produkcyjnej, usprawniając tym samym jej działanie. Konfiguracji dokonujemy na indywidualne zamówienie

10

LAT DOŚWIADCZENIA W TWORZENIU SYSTEMÓW WIZYJNYCH

Wzorów użytkowych i znaków towarowych

Zrealizowanych projektów

Patentów i wynalazków

Kontakt

IVM Sp. z o.o.

ul. Warszawska 202A, 26-600 Radom
NIP: 7010831226 | REGON: 380617246

Kontakt

  • info@ivm.pl
  • tel. +48 48 380 16 60