+ 48 48 380 16 60 info@ivm.pl

Powołanie firmy IVM Sp. z o.o.
Konrad Grzeszczyk zaklada firmę specjalizującą się w konstrukcji maszyn oraz tworzeniem oprogramowania do sortowania wszelkich produktów według różnych kryteriów.

Ernst&Young Przedsiębiorca Roku
Konrad Grzeszczyk otrzymuje prestiżową nagrodę w kategorii Nowy Biznes.

Wyróżnienie w konkursie
Współzarządzana przez Konrada Grzeszczyka firma otrzymuje wyróżnienie w konkursie BIZNES. DOBRY WYBÓR. organizowanym przez PKPP Lewiatan.

Złoty Orzeł Mazowieckiego Biznesu
Współzarządzana przez Konrada Grzeszczyka firma otrzymuje nagrodę w konkursie MAZOWIECKA FIRMA ROKU w kategorii Innowacyjność, Nowoczesne Technologie.

Nagroda Krajowej Izby Gospodarczej
12 grudnia 2014 r. w EXPO XXI w Warszawie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników XVII edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”.
Współzarządzana przez Konrada Grzeszczyka firma SORTER otrzymała Złoty Certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play 2014”.
Certyfikat jest przesłaniem oraz deklaracją stosowania najwyższych standardów etycznych i rzetelności w działalności gospodarczej.

Powołanie firmy IVM Sp. z o.o.
Konrad Grzeszczyk postanawia powołać odrębną firmę specjalizującą się w konstrukcji maszyn oraz tworzeniem oprogramowania do sortowania wszelkich produktów według różnych kryteriów.