+ 48 48 380 16 60 info@ivm.pl

System Visort

Visort to autorski system wizyjny stworzony do pomiaru i klasyfikacji wszelkiego rodzaju produktów według różnych kryteriów. Konfiguracji dokonujemy na indywidualne zamówienie.

ViSort®© to autorski innowacyjny system wizyjny stworzony do pomiaru i klasyfikacji wszelkiego rodzaju produktów według różnych kryteriów. Nasz system może być dostosowany do każdej maszyny sortującej usprawniając tym samym procesy sortowania. Konfiguracji systemu dokonujemy na indywidualne zamówienie klienta. Program umożliwia bieżące śledzenie wyników analizy pomiarów produktów oraz wyników klasyfikacji.

System ViSort®© opracowany został na bazie systemu Linux. Autorskie algorytmy umożliwiają badanie produktów w czasie rzeczywistym. Dzięki nowatorskiemu systemowi analizy obliczane są określone parametry badanych obiektów, co odróżnia system ViSort®© od innych systemów wizyjnych, bazujących na porównaniu ze wzorcem. Zastosowane podejście umożliwia bardzo wydajną  analizę.

 

System jest skalowalny – dla mniej wymagających zastosowań można korzystać  z systemów komputerowych o mniejszej wydajności, co z kolei prowadzi do mniejszych kosztów. System ViSort®© jest elastyczny. Łatwe jest jego dostosowanie do specyficznych wymagań klientów.

Początkowo został opracowany z myślą o sortowaniu owoców, ale dzięki swoim zaletom wśród naszych klientów są również przedsiębiorstwa z innych branż, np. producenci szkła, czy zakłady metalowe. System ViSort®© jest w stanie sprostać nawet bardzo nietypowym i trudnym zadaniom.

Dlaczego Visort?

Nasze autorskie algorytmy umożliwiają badanie produktów w czasie rzeczywistym.

Wyróżnia Nas:

  • elastyczność i uniwersalność,
  • dokładność i oszczędność czasu,
  • wydajność przy zachowaniu wysokiej jakości,
  • weryfikacja położenia,
  • możliwość jednoczesnego, zastosowania wszystkich parametrów klasyfikacji,
  • współpraca z zewnętrznymi bazami danych,
  • optymalizacja procesów sortowania produktów.

Zacznijmy współpracę

+48 48 380 16 60

F.A.Q.

Porozmawiajmy o optymalizacji procesów produkcji, redukcji kosztów i wzroście wydajności. Porozmawiajmy o innowacjach i najnowszych osiągnięciach nauki w dziedzinie analizy obrazu.

Czy mogę zastosować System do posiadanej już maszyny?

Nasz system jest elastyczny, swobodnie można go dostosowywać do indywidualnych wymogów, gdyż jest w stanie podołać nawet najtrudniejszym i najbardziej wymagającym zadaniom. Z powodzeniem potrafi zwiększyć wydajność już posiadanych rozwiązań maszynowych.

Czy możliwa jest indywidualna konfiguracja Systemu?

Oczywiście. Konfiguracji Systemu dokonujemy za indywidualne zamówienie każdego klienta. Dla mniej wymagających zastosowań można także skorzystać z rozwiązań o mniejszej wydajności, co z kolei prowadzi do redukcji kosztów.

Zacznijmy współpracę

IVM Sp. z o.o.

ul. Bobrowiecka 8 | 00-728 Warszawa
NIP: 7010831226 | REGON: 380617246

+48 48 380 16 60

 Pon.-Pt. 8.00-15.00

Oferta, zamówienia, informacje:

 info@ivm.pl