+ 48 48 380 16 60 info@ivm.pl

Wyróżnia nas innowacja oraz wszechstronne zastosowanie

Firma IVM Sp. z o.o. powstała w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na nowoczesne systemy wizyjne, wykorzystujące najnowsze osiągnięcia technologii i nauk w dziedzinie analizy obrazu. Posiadam zespół mający wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów unijnych z zakresu wykorzystywania zaawansowanych technologii wizyjnych z zastosowaniem analizy spektralnej i hiperspektralnej.

Firma IVM powstała w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na nowoczesne systemy wizyjne, wykorzystujące najnowsze osiągnięcia technologii i nauk w dziedzinie analizy obrazu.

Nasz zespół cechuje wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów  z zakresu wykorzystywania zaawansowanych technologii wizyjnych z zastosowaniem analizy spektralnej i hiperspektralnej.

Na doskonałe wyniki analizy pozwala między innymi, zastosowanie systemu Visort, którego autorskie algorytmy umożliwiają badanie produktów w czasie rzeczywistym. 

innowacyjne sortowniki optyczne

Tworzy systemy wizyjne do analizy jakości między innymi: opakowań, płytek ceramicznych, paneli fotowoltaiczne oraz sortowniki optyczne.

nowoczesne sortowniki optyczne

Visort to autorski innowacyjny system wizyjny stworzony do pomiaru i klasyfikacji wszelkiego rodzaju produktów według różnych kryteriów. Program umożliwia bieżące śledzenie wyników analizy pomiarów produktów oraz wyników klasyfikacji.

adaptacja

Może być dostosowany do każdej maszyny sortującej usprawniając tym samym procesy sortowania. Konfiguracji systemu dokonujemy na indywidualne zamówienie klienta.
Kontakt

+48 48 380 16 62

info@ivm.pl

biuro

ul. Mokotowska 1

Warszawa

czym się zajmujemy

Tworzymy nowoczesne rozwiązania do analizy obrazu dla wszystkich gałęzi przemysłu.

Napisz do Nas